Magazin

HAKAN KARANFİL KAMUOYUNA AÇIKLAMA

Sevgili takipçilerim, nereden nasıl başlayacağımı bilmemekle birlikte sizlere açıklama yapma sorumluluğunu kendimde mecbur görmekteyim. Türkiyede 2014 yılında meslek olarak edinmiş olduğum güzellik sektöründe bu gün türkiyede şubeler sahibi olarak emeklerimin karşılığını milyonlarca kadın tarafından maddi manevi ziyadesiyle almış bulunmaktayım.

Ve yine sizlerin sayesinde mesleğimde edindiğim ün ve popülerlik ile sahne hayalimide gerçekleştirerek yüz binlerce insan tarafından şarkılarım ve konserlerim büyük bir ilgi görerek başarılarım giderek taçlanmıştır. Özellikle kadınlara ne kadar teşekkür etsem azdır.

Ancak ben türkiyedeki kariyerimi en güzel noktada sonlandırıp bir diğer hayalim olan “EVLİLİK” için avrupa ülkesine kalıcı olarak yerleşme kararımı ,mutluluğumu her zaman olduğu gibi şimdide sizlerle paylaşmamın zamanının geldiğini düşünerek bu açıklamayı yapıyorum.

Esasında canlı yayın’da sizere hem duygularımı hemde planlarımdan bahsetmek isterdim ancak piskolojik olarak henüz hazır hissetmemekle birlikte karşınızda duygu yoğunluğu yaşayıp ağlamak ve sizleri üzmek istemediğim için açıklamalarımın bir kısmını yazıya dökmeyi uygun gördüm. Öncelikle bu kararımın bir kaç günde oluşmadığını uzun yıllara dayandığını bilin isterim. Öncelikli olarak nişantaşında bulunan “HAKAN KARANFİL GÜZELLİK SALONU”nu şube olarak yada başka bir markaya devir işlemlerimizi başlattığımızıda bilmenizi isterim. Türkiyeden kalıcı olarak gidişim en geç yıl sonu net olarak gerçekleşecektir. Bu süreçte işlerimize kaldığımız yerden devam etmekteyiz ,ayrıca diğer şubelerim işletmelerine devam edecektir ve yeni şubeler açmaya isim hakkı ,bayilik vermeye devem edeceğiz. Detaylı ve gerekli tüm açıklamaları önümüzdeki günlerde yine sizlere duyuracağımı bilmenizi isterim. Dualarınızı benden esirgemeyin sizi çok seviyorum….

Başa dön tuşu