Güncel HaberMagazin

Hakan Karanfil’den “Yaramaz” Tüm Dijital Platformlarda Yayınlandı!

Hakan Karanfil’den “Yaramaz” Tüm Dijital Platformlarda Yayınlandı!

Ünlü Güzellik Uzmanı ve İş İnsanı Hakan Karanfil “Yaramaz” adlı ilk single’la müzik piyasasına çok iddialı bir giriş yaptı.

Sözü Yasin Yeşil ve Bestesi Coşkun Kıvılcım‘a ait olan “Yaramaz” adlı ilk single’ı tüm dijital platformlarda yayınlandı.

 

Hakan Karanfil 10.03.1997 İstanbul doğumludur. Dikkat çeken açıklamaları ile sık sık magazin ve sanat camiasının gündeminde yer alan karanfil ilk single çalışması ile dikkatleri üstüne toplamayı başarmıştır.

 

Hakan Karanfil, uzun zamandır titizlikle bu şarkıya ve klibe hazırlandıklarını güzel dönüşler aldıkları için de çok mutlu olduğunu söyledi. Karanfil, “Yaza damga vuracak bir şarkı yaptık. Şarkımıza güzel de bir klip çektik. Çok güzel dönüşler oldu, bir çok yerden konser teklifleri geliyor şimdilik hepsini değerlendiriyoruz. Sevenlerimle konserlerde buluşacağım için çok mutluyum ve heycanlıyım.” dedi.

Yaramaz şarkısı tüm dijital platformlarda yerini aldı. Hakan Karanfil’in Yaramaz adlı parçası yayınlandığı günden itibaren yoğun şimdiden ilgilyle karşılaştı.

Başa dön tuşu