Magazin

Hande Soral-İsmail Demirci’nin Bodrum romantizmi

İsmail Demirci ile mutlu bir evlilik sürdüren Hande Soral, iki ay önce anne olmuştu. Ünlü oyuncu, “Ali 52 cm ve 3 kilo 750 gram doğdu. Evde Ali’nin varlığını hissetmek çok güzel bir duygu. Biz ona alışıyoruz, o da bize alışıyor. Gözümü her açtığımda onu görmek çok güzel bir duygu. Bakıcı tutmadık. Anneannesiyle birlikte büyüteceğiz. Altı ay evde Ali ile ilgileneceğim, ondan sonra gelen projeleri değerlendireceğim. Hamile olduğum zaman çalıştım, Ali de benimle çalıştı o dönem. İşe başladığımda benimle beraber setlere gelecek ve bana eşlik edecek” demişti.

AİLECEK KEYİFLİ TATİL

Hande Soral-İsmail Demirci çifti, oğulları Ali’yle gittikleri Bodrum tatilinde keyifli anlar yaşadı. İskeleye kucağında Ali ile gelen Demirci’nin yanına bir süre sonra eşi Hande Soral da geldi. Güzel oyuncunun kardeşi Bedirhan Soral, şezlonga oturan çiftin mutlu aile fotoğraflarını çekti.

KOLUNU ISRARAK SEVDİ

Ali’yi sevmelere doyamayan ikili, çocuklarını kucaklarından indirmedi. Bir ara Demirci’nin, Ali’nin kolunu ısırarak sevmesi tebessüm ettirdi. Bedirhan Soral bu anları da fotoğraf makinesiyle ölümsüzleştirmeyi ihmal etmedi.

Sezon finali yapan ‘İyilik’ diziside ‘Murat’ karakterine hayat veren Demirci ve dijital platformada yayınlanan ‘Alef’ dizisinin Su Demir’i Soral’ın neşelerinin bir hayli yerinde olduğu gözlendi. Şezlongta vakit geçirdikten sonra denize giren çift, Ege’nin serin sularının tadını doyasıya çıkardı.

EŞİNİ HAVLUYLA BEKLEDİ

Havaların iyice ısınmasıyla birlikte popüler tatil adresi olan, yabancı turistlerin de Türkiye’deki en önemli tatil destinasyonları arasında yer alan Bodrum’un masmavi denizinden Soral’dan önce çıkan Demirci, iskedele güzel oyuncuyu bekledi ve elinde havluyla eşini böyle karşıladı.

ROMANTİK ANLAR

Beş yıl önce Antalya’da gerçekleşen ve ünlü isimlerin akın ettiği nikâh töreni ile dünyaevine giren mutlu çift, denizden çıktıktan sonra romantik anlar yaşadı. İsmail Demirci, havluyla kurulanan eşini öpücüklere boğdu.

Başa dön tuşu