Güncel HaberMagazin

Hyde Bodrum Cluster davetine birçok önemli isim katıldı

Londra merkezli otelcilik zinciri Ennismore’un ilk all-inclusive konseptli lifestyle markası Hyde, Türkiye’ye girişini düzenlediği parti ile duyurdu. Hyde Bodrum Cluster Genel Müdürü Arzu Topcu Civak ev sahipliğinde gerçekleştirilen davete, iş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok önemli isim katıldı…

GİZEM BARLAK

Lüksü, olağanüstü gastronomi destinasyonlarıyla birleştirerek yetişkinlere yönelik her şey dahil tatil deneyimini Türkiye’de sunmaya hazırlanan Hyde Bodrum, açılış partisini Momo Bebeköy’de düzenledi.

ARZU TOPÇU CİVAK

Hyde Bodrum’un Cluster Genel Müdürü Arzu Topcu Civak’ın ve Mert Vidinli’nin ev sahipliğinde düzenlenen partiye Arzu Kunt, Asya Hocaoğlu-Doğuş Çabakçor, Atakan Işıktutan, Batya Kebudi, Begüm Özer, Berna-Bilge-Belda Öztürk, Damla Zırh, Derya Beşerler Namoğlu, Duygu- Efe Dianzenza, Efe-Sera Irvül, Gizem Barlak,

ŞEVVAL ŞAHİN

Gizem Kocaçınar, Hakan Akar-Elvan Tığlıoğlu, İlkem Öztürk, İlksen Utlu,  Melis Özer, Merve Sarıtaş, Mihre Mutlu, Müge Boz-Caner Erdeniz, Raşit Bağzıbağlı, Saba Tümer, Şevval Şahin, Tuğçe Postoğlu, Zeynep Beşerler gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasından önemli isimler katıldı.

MİHRE MUTLU

Keşif ruhuna dayanan yeni nesil bir yaşam tarzı misafirperverliğine geçiş başlatacak Hyde Bodrum’un, 2024 yaz sezonunda kapılarını açması planlanıyor. Hyde Bodrum, yalnızca yetişkinlere özel her şey dahil lüks bir deneyim sunan ilk Hyde olmasının yanı sıra markanın Türkiye’deki ilk destinasyonu olacak.

MERVE SARITAŞ

BEGÜM ÖZER

ARZU KUNT

BATYA KEBUDİ

MELİS ÖZER

SABA TÜMER

,

Asya Hocaoğlu – Doğuş Cabakcor

İLKSEN UTLU

İLKEM ÖZTÜRK

DERYA ve ZEYNEP BEŞERLER

Başa dön tuşu