Magazin

İlyas Salman psikolojik tedavi görüyor!

‘Trendeki Yolcu’ adlı filmin çekimi için geldiği Aydın’da gözaltına alınan sinema sanatçısı İlyas Salman’ın, yaşadığı olaydan sonra psikolojik tedavi görmeye başladığı belirtildi.

İlyas Salman psikolojik tedavi görüyor!

Rol aldığı ‘Trendeki Yolcu’ filmini ülke gündemine taşıyıp daha iyi tanıtabilmek amacıyla tanıtım yemeğinde bilinçli olarak olay çıkarttığı iddia edilen İlyas Salman’ın, gözaltına alınınca gerçekten korktuğu ve halen bu korkuyu üzerinden atamadığı iddia edildi. Olaydan sonra Kuşadası’nda iki gün hastanede tedavi gördüğü belirtilen Salman, setlerde yer almazken, psikolojik tedavi için İstanbu’a gittiği öğrenildi.

Aydın’ın İncirliova ilçesi Yazıdere köyünde sinemasanatçısı İlyas Salman ve Neslihan Acar’ın da rol aldığı ‘Trendeki Yolcu’ filminin çekimleri şimdilik İlyas Salman’sız devam ediyor. 1980’li yıllarda gerçek hayatta yaşanmış bir aile dramının gözler önüne serilmesi amaçlanan filmde, Salman’ın sahnelerinin sonradan çekileceği belirtildi.

“ÇOK KORKTUĞU İÇİN PSİKOLOJİK TEDAVİ ALIYORMUŞ”

Film ekibinde yer alan ancak isminin açıklanmasını istemeyen bir görevli, ilk gün gözaltına alınan İlyas Salman’ın çok korktuğunu olaydan sonra iki gün Kuşadası’nda tedavi gördüğünü durumu düzelmeyince de İstanbul’a gittiğini söyledi.
Şu anda İstanbul’da tedavi gördüğü belirtilen İlyas Salman’ın, iyileştikten sonra film çekimine döneceği öğrenildi.

Başa dön tuşu