Kültür SanatMagazinMüzik

JANSOWAH YENİ ŞARKISI İÇİN STÜDYOYA GİRDİ

Bugüne kadar güzelliği,oyunculuğu ve piyasaya sürdüğü şarkılar ile adından sıkça söz ettiren,JANSOWAH sözü ve müziği kendisine ve Fransız müzisyen arkadaşı Nast KEYSON'a ait olan yeni single çalışması ''Geceleri Yak'' için stüdyo çalışmalarına başladı.

Yakında tüm dijital platformlarda yayına girecek ve Fransız müzisyen Nast KEYSON ile düet olacak olan şarkı, müzikseverler tarafından merakla beklenmekte…

HABER: bodrumgezgini

Şarkının söz ve müziği,JANSOWAH ve Nast KEYSON’a aitken,aranjör koltuğunda ise bugüne kadar gerek fransız gerekse diğer dillerde birçok şarkıya hayat veren ünlü Fransız aranjör KUPALA oturmakta.

Uzun yıllardır yaptığı başarılı single çalışmaları ile büyük beğeni toplayan yaptığı her şarkı ile sosyal medyada viral olan genç ve güzel sanatçı,”Bu şarkıya çok inanıyorum. Bu şarkıda uykusuz geceler,yaşanan hikayeler, çok fazla emek ve hayallerim var.Şarkının tüm oluşum aşamalarında müthiş profesyonel bir ekiple çalıştım.Stüdyo okumalarından klip çekimlerine kadar müthiş eğlendik ve ekipçe büyük keyif aldık.

Bu yolda elbette ki,benim gibi tam bir müzik aşığı olan Fransız müzisyen Nast Keyson’a çok teşekkür ederim.Klibini Fransa’nın Cannes şehrinde çekeceğimiz ve inanılmaz hareketli bir şarkı olan ”Geceleri Yak”benim herşeyim ve emin olun ki müzik kariyerimde çok önemli bir yere sahip olacak.”sözleri ile şarkısına olan duygusunu belirtiyor.

Fransa’da yaşayan ve bugüne kadar,yaptığı Türkçe,Fransızca,İngilizce ve İspanyolca şarkıları RNB,Pop,Oryantal müziği ile harmanlayan sanatçı birçok başarılı projeye imza attı.

Sanatçı güzelliğinin ve single çalışmalarının yanı sıra,Cannes Series Dizi Festivalinde izleyicilerin beğenisine sunulan ve çok yakında tüm sinemalarda vizyona girecek olan ”MESKEN”filminde ciddi bir rol alarak,oyunculuk alanında gösterdiği mükemmel performans ile de tüm sinema eleştirmenlerinin dikkatini çekti.

Ayrıca CANNES SERİES dizi festivalinde,dünyaca ünlü aktörler ile pembe halıda boy gösteren ve tüm güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran JANSOWAH ülkemizi Cannes Series Pink Carpet’da gururla temsil ederek Fransa basınında birçok yerde haber oldu.

Bugüne kadar birçok single çalışmasına imza atan,sosyal medyada viral olan,yazdığı şarkı sözleri,dansı ve doğal güzel olması yönleri ile başarıdan başarıya koşan JANSOWAH,sürekli müzik için çalıştığını,üretmekten asla vazgeçmeyeceğini,müziğin hayatında
çok önemli bir yere sahip olduğunu,kısa süreler içinde yeni single çalışmalarını,
müzikseverler ile buluşturarak gözünü zirveye diktiğini ve bu hayatta ki felsefesinin ”Kendini sev,kendinle barisik ol ve doğal ol.” olduğunu sözlerine ekliyor.

Müzikseverlerden ve müzik otoritelerinden bugüne kadar yapmış olduğu;”Never Never,Yalancı,Çok Geç ve Dolunay ”şarkıları ile tam not alan  ve milyonların gönlüne taht kuran JANSOWAH,müziğe dair tutkusunu:”Bence müzik, kendi başına bir ilaç ve hangi kültürden olursak olalım insanlığın kendini anlatabilmesinin en iyi yoludur.”
sözleri ile belirtiyor.

Genç ve güzel sanatçı JANSOWAH’ın yeni çıkacak single çalışması müzikseverlerin şimdiden merak konusu.

https://youtu.be/35cHJ50VhT8?si=XhjPfpm6drZZZ4GL

Başa dön tuşu