Magazin

Kedicik, Canlı Yayında Ece Erken’e Geçmişini Hatırlatınca Sinirler Gerildi!

Kayıp kızlarını Adnan Oktar’ın programında gören Elvan Koçak, şikayetçi olmuştu. Kızlardan birinin reşit olmaması ise Oktar’ın başını belaya sokmuştu. Konuyla ilgili açıklamayı kedicik Didem Ürer, Beyaz TV’nin canlı yayınına bağlanarak yaptı.

” ECE ERKEN DE 12 YAŞINDA SUNUCULUK YAPTI”

Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına bağlanan Didem Ürer, çocukların çok mutlu olduğunu ve babanın iddialarını yalanlarken Ece Erken’i örnek gösterdi. Kedicik, “Ece Erken de 12 yaşında sunuculuk yapmaya başladı.” deyince Ece sinirlenip “Siz benim üzerimden neden örnek veriyorsunuz?” dedi.

 

Adnan Oktar’ın Kediciği ile Acılı Baba Elvan Koçak, Canlı Yayında Birbirine Girdi

Tahir Sarıkaya’nın programında Adnan Oktar’ın kediciği Didem Ürer ile kayıp kızların babası Elvan Koçak birbirine girdi. Bu esnada kontrolü kaybeden sunucu, yayını kesti.

Avusturya’nın başkenti Viyana’da yaşayan Elvan Koçak’ın (44) uzun zamandır haber alamadığı 2 kızını televizyonda Adnan Oktar’ın programında görmesiyle birlikte ortaya çıkan olayda yeni bir gelişmeler yaşanıyor.

Beyaz TV’de Tahir Sarıkaya’nın hazırlayıp sunduğu “Uyan Türkiyem” programında Adnan Oktar’ın kediciği olarak bilinen sözcüsü Didem Ürer İle Adnan Oktar’ın programında dans ederken ekranlara yansıyan kızların babası Elvan Koçak birbirine girdi. Adnan Oktar’ın sözcüsü olarak yayına bağlanan Didem Ürer, Elvan Koçak ile ilgili ağır iddialarda bulununca kızların Babası Elvan Koçak daha fazla dayanamayarak yayına bağlandı.

ELVAN KOÇAK, EŞİNİ 4 KADINLA ALDATTI İDDİASI

Didem Ürer yayında, Adnan Oktar’ın PKK ve İngiliz derin devletinin hedefinde olduğunu ve Elvan Koçak’ı bu amaca hizmet etmekle suçladı. Elvan Koçak’ın eski eşi Gülperi Koçak’ın Adnan Oktar’la tanıştıktan sonra Eşi Elvan Koçak’tan boşanmadığını, Elvan Koçak’ın eşini 4 ayrı kadınla aldatması nedeniyle boşandığını iddia eden Didem Ürer, Elvan Koçak’ın Viyana Mahkemesi kararıyla eşine ve çocuklarına ödemesi gereken nafakayı da ödemediğini ve bu nedenden dolayı eşinin ve çocuklarının mağdur olduğunu iddia etti.

İNGİLİZ DERİN DEVLETİ VE PKK TUZAK KURMUŞ

Didem Ürer’in iddiaları bununla sınırlı kalmadı. Didem Ürer ayrıca kızların A9 TV’de yayınlanan yayınlara çıkması için de Annesinin yazılı muvafakatnamesi olduğunu ve bunun da yasalara uygun olduğunu söyledi. Didem Ürer, konuyu İngiliz Derin Devleti’ne bağlayınca sunucu Tahir Sarakaya şaşkınlığını gizleyemedi.

BABA DAYANAMAYIP YAYINA BAĞLANINCA ORTALIK KARIŞTI

Adnan Oktar’ın sözcüsü olarak yayına bağlanan Didem Ürer, Elvan Koçak ile ilgili ağır iddialarda bulununca kızların Babası Elvan Koçak daha fazla dayanamayarak yayına bağlandı ve şunları söyledi: “İddiaların hepsi mesnetsizdir, yalandır. Didem hanım hukukçu ve çok iyi konuşuyor. Çok iyi işinizi biliyorsunuz. Ama ben de acılı bir babayım ve bunu da kamuoyu çok iyi biliyor. Şu anda Gülperi, benim çocuklarım ve hatta oğlumun nerede olduğu belli değil. Bunun da sorumlusu siz ve Adnan Oktar’dır. Ben her türlü hukuki süreci kullanacağım. Kızımın üzerindeki velayet ortak velayettir. Mahkeme kararı gereği annesinin yanında ikamet edebilir. Ama şu anda nerede olduğu belli değil. Ben Viyana’dan Türkiye’ye gelip suç duyurusunda bulununca Gülperi apartopar gelip Adnan Oktar’ın televizyonuna çıktı.”

SUNUCU YAYINI KESİP REKLAMA GİTTİ

Elvan Koçak’ın sözleri üzerine stüdyo bir anda gerildi ve karşılıklı iddiaların ağırlaşması üzerine sunucu Tahir Sarıkaya, yayını kesip reklama girdi.

Başa dön tuşu