EkonomiGüncel HaberKültür SanatMagazinMüzik

KKTC’de Cem Yılmaz’ı izlemenin bedeli 1000 dolar 

0
Paylaşım
Bayram tatili özel gösterisi için Kıbrıs’ta bulunan Concorde luxury Resort otelde sahne alam Cem Yılmaz ı izlemek isteyenler günler öncesinden rezervasyonlarını yaptırdı. Concorde otel Kültür Merkezi ni dolduran 1000 kişiye gösteri sergileyen ünlü komediyen izlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Gecede Cem Yılmaz ı izlemek isteyenler 500 dolar ile 1000 dolar arasında değişen biletleri günler öncesinden tüketti.Geçtiğimiz günlerde sosyal medya platformu X’de hesabına aboneliğini ücretli hale getiren ünlü komedyenin bu tavrı günlerce konuşulmuştu.
  
 FATİH TERİM FONUNA RAKİP BADİ EKREM FONU
 Geçtiğimiz aylarda başta Fatih Terim olmak üzere bir çok futbolcunun dolandırılması ile sonuçlanan fon’u da diline dolayan Cem Yılmaz “ Ben de yeni fon açıyorum Badi Ekrem fonu ama parayı bana vermiyorsunuz Girne pastane var ona veriyorsun haftaya 2 katı olarak alıyorsun” sözleri seyirciden büyük alkış topladı.
 
Bİ TARAFIYLA DİZİ YAPTI
 Genç sevgilisini Cansu Taşkın  ile görüntüleri ortaya çıkan Yılmaz Erdoğana’a  da takılan ünlü komedyen “ Dilber i yazmadan önce bana dizi mi yapsam film mi diye sordu, ben de bi tarafınla yaz tutar dedim ve bi baktık  gerçekten bi tarafıyla yazmış “ sözleri salonu kahkahaya boğdu.
Cem Yılmaz’ı izleyenler arasında ünlü Türkücü İzzet Yıldızhan’da gündeme dair soruları “ben onların abisiyim “ diyerek uzaklaştı.
Başa dön tuşu