Magazin

MANCHESTER’DA BEYMEN CLUB RÜZGARI

The Smiths, Bee Gees, Oasis ve The Stone Roses gibi büyük grupların doğduğu, popüler müziğin çıkış noktası olan Manchester’ın, Beymen Club’ın genç, dinamik ve yaratıcı ruhunu en iyi şekilde yansıtan sinema platosu niteliğindeki sokaklarında yapılan çekimler ünlü fotoğrafçı Koray Birand’ın imzasını taşıyor.

Styling’ini Beymen Artistik Direktörü Murat Türkili’nin yaptığı kampanya, zevkleri, tercihleri ve yaşam stilleriyle ortak bir noktada buluşan stil sahibi insanları konu alıyor.

Beymen Club, 2016 Sonbahar/Kış sezonunda modern kadın ve erkeği yeni vazgeçilmezleriyle buluşturuyor. Beymen Club dokunuşlarıyla zamanın ruhunu yakalayan 2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda kullanılan renkler, geometrik ve grafik desenler yeryüzünün kuşbakışı görüntüsünden izler taşıyor. Günlük giyimin en şık ve güncel haline, heyecan verici tasarımlarıyla hayat veren Beymen Club, 2016 Sonbahar/Kış sezonunda doğadan aldığı ilhamı, şehir hayatının gereksinimleriyle buluşturarak daha rafine, dinamik, modern ve rahat tasarımlara imza atıyor.

Styling Artistik Direktör: Murat Türkili
Başa dön tuşu