Magazin

Marble Arch Hotel’de Fashion Week Türkiye, Swimwear 2023 Tasarım Koleksiyonları’nı tanıttı

TÜRKİYE kültür ve turizm tanıtımına katkı sağlamak adına Türkiye Moda Haftası Kapsamında FASHION WEEK TÜRKİYE sezon organizasyonunu SWIMWEAR konseptiyle DRD HOTELS Ana Sponsorluğunda MARBLE ARCH HOTEL içerisin de gerçekleştirdi. Koreograf Asil Çağıl ın yönetiminde 3 günlük kamp ortamında 35 profesyonel ve ünlü manken Swimwear koleksiyonlarını görücüye çıkardı.

 

FWTR Yapımcısı Sayın Emrah KAYİHAN , Konuk severliklerinden dolayı DRD HOTELS sahibi ve iş insanı Sayın HAKAN AYDIN ‘a ve tüm ekibine sonsuz teşekkürlerini sundu.

Organizasyonda ayrıca event sponsor olan UMAY COSMETİCS markası THE FURTHER ürünleride mankenler eşliğinde sergilendi.sahra abayeva,samira hoca,buse ılgaz,gizem akbaş,umy bar,merve yüksel,victoria averkina,şüheda erkoç,ilke aydın,besteviran,buse şahbaz,aleyna kandamar,ceylan ismailova,tuğba orhan,ahwera triha,lubita everose,şevval öztürk,fra yıldırım,pınar özdemir,ipek ilgen,su akkuyu,ayten hatun,aysun mahmudova,simay alp,pınar güve,burcu şeritoğlu

Organizasyon defileleri içierisinde ELIZA KORN bikini mayo ürünleri ile TİLLA RESORT WEAR koleksiyonları oldukça fazla ilgi gördü. Ortam ve Plaj çanta ürünleri ile HK COLLECTION da çok dikkat çekti. İLAYDA EMİR koleksiyonu ise yaz konsepti ile erkek takım elbiselerini kadın takım elbiselerine uyarladı oldukça beğeni topladı.

FASHION WEEK TÜRKİYE, her yıl 2 milyon dan fazla şirkete ulaşıyor , binlerce firmaya tanıtım alanları sağlıyor , 3 milyar dan fazla kullanıcıya ulaşıyor. Kendi ülkesine milyonlarca turist ve müşteri kazandırıyor. Kültür ve turizm etkinlikleri ile 81 şehir’ de aktif organizasyonlar düzenliyor.

FASHION WEEK TÜRKİYE (FWTR) , Dünya’nın HAZIR GİYİM konseptine öncülük eden tek ve en büyük moda platformudur.  Coğrafi konumu itibari ile Asya , Avrupa , Afrika , Orta Doğu , Uzak Doğu ve Slav ülkeleri dahil okyanus ötesi ülkelerle de iş birliği yaparak Hazır giyim ve Moda sektöründe köprü vazifesi gören 7 kıta’nın en büyük ve en kapsamlı tek resmi moda haftasıdır.

FASHION WEEK TÜRKİYE (FWTR) , inovatif markalar ve koleksiyonların en üst düzeyde sergilendiği , başka benzeri olmayan pazarlama stratejileri ile farkındalık sağlıyan , marka bilinirliği oluşturan , yeni müşteriler kazandıran , 7 kıta’nın en prestijli ve en kapsamlı moda platformu.

FWTR, TÜRKİYE- İstanbul’u ,  USA-New York, İNGİLTERE-Londra, İTALYA-Milano ve FRANSA-Paris gibi ile birlikte en önemli beş moda başkentinden biri olarak konumlandırmayı başardı.

Başa dön tuşu