Magazin

Menajerinin Hadise ile poz verdiğini gören Bülent Ersoy: Sizleri ikaz ediyorum!

Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy’un menajeri Haluk Şentürk, sosyal medya hesabından son dönemin en çok konuşulan şarkıcılarından Hadise Açıkgöz ile yanak yanağa bir fotoğrafını yayınladı. Ünlü popçudan paylaşıma “Canım” mesajı ve nazar boncuğu emojileri geldi. Usta sanatçı da menajeri Şentürk’ün kalp ve alev emojili gönderisine kayıtsız kalamadı.

“ARANIZDA EN AZ 1.5 METRE MESAFE OLSUN”

Bülent Ersoy, söz konusu paylaşımı kıskandığını esprili bir yorumla takipçilerine belli etti: Haluk şimdi bir resim geldi telefonuma. Bana inat mı koydunuz o resmi? Hadise Hanım’la yanak yanağa poz vermişsiniz. Bu Hadise Hanım da aslında iyi bir kızdır. Gerçekten çok sevdiğim iyi bir çocuktur ama bu kadar ziyadesiyle sana yaklaşmasından sonra kendisine olan iyi niyetli, sevecen yaklaşımlarım ve iyi niyet fikirlerim her an pozisyonumun değişmesine sebep olabilir.

Ünlü şarkıcı, “Kendisini düşmanım ilan edebilirim. Bundan sonrası ilk görüşmenizde aranızda en az 1,5 metre mesafe ile oturmanızı, bir birinize hiç dokunmamanızı her ikinizi de sağlık ve selameti adına bilgilerine sunuyor. En halisane duygularımda ilk ve son kez sizleri ikaz ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bülent Ersoy’un yeni imajı olay olduÜzerindeki takıların fiyatı dudak uçuklattıHaberi Görüntüle

HADİSE’DEN YANIT GECİKMEDİ

70 yaşındaki sanatçının Haluk Şentürk’ün paylaştığı fotoğrafın altına yaptığı yorumu gören Hadise de Ersoy’a sosyal medyada gündem olan bir cevap verdi. İşte o mesaj…

Divam, sizin düşmanlığınız bile bir ödül. Ama mesajınız alınmıştır. Bir dahaki buluşmamızda yanımızda sizin olmanızı çok isterim.

Bülent ErsoY'dan özür diledi

Murat Kekilli’den ‘rahmetli’ gafı!Bülent ErsoY’dan özür dilediHaberi Görüntüle

Başa dön tuşu