EkonomiGüncel HaberMagazin

Model Akademinin Küçük Modellerinden Defile

Model Akademinin Küçük Modellerinden Defile

Joker Ajans’ın bünyesinde Mariia Özdemir’in kurduğu Model Akademi’nin küçük modelleri yaptığı mini defile ile büyük beğeni topladı.

Yiyecek ve eşya stantlarının kurulduğu etkinlikte katılımcılar bol bol alışveriş ederken, meydanda tango gösterileri ve yöresel folklor oyunlarını da seyredenler oldu.

Ankara’da profesyonel olarak model eğitimi veren Mariia Özdemir yaptığı açıklamada; “Küçük Modellerimizin Karum Alışveriş Merkezinde yaptığı defile ile herkesi büyüledi. Ben Yurt dışından kazandığım ve öğrendiğim tecrübeleri, burada öğrencilerimle paylaşarak onları modelliğe hazırlıyorum. Model Akademi olarak amacımız ise her çocuğun potansiyelini ve güzelliğini ortaya çıkarmak keyif verici. Kişiye özel programımızla; her öğrencinin becerilerini öne çıkarmayı hedefliyoruz. Doğru yürüyüşü, duruşu, kameraya doğru poz vermeyi öğretiyoruz. Bu eğitime erken yaşta başlamaları onların gelişimi için büyük bir katkı oluyor. Çünkü büyürken kendilerini keşfetmeleri, daha iyi ifade etmeleri ve beden dilini kolaylıkla kullanabilmeyi öğrenmeleri onlara ileri ki yaşamlarında başarılı olmaları için bir kapı” dedi.

Başa dön tuşu