EkonomiGüncel HaberKültür SanatMagazinMüziksağlıkSpor

MODELLER BAKIMA GİRDİ

Ünlü modeller Demet Şener ve Özge Ulusoy, önceki gün Kozyatağı’ndaki Butterfly adlı güzellik merkezinde objektiflere yansıdı.

Birlikte bakım yaptırmaya gelen ikili, bir hayli keyifliydi. Şık kombini ile dikkatleri üzerine çeken Ulusoy, basın mensuplarının “Nasılsınız” sorusuna “İyiyim arkadaşlar, Karşıdan buraya geldim. Buraya gelmenin sebebi şu, burada diğer mekanlardan daha farklı cihazlar olduğu için burayı tercih ediyorum. Mesela slim bir cihaz var. Hem kas çalıştırıyor, hem aynı zamanda yağ yakıyor. Hani spora destek olsun diye tabii şimdi. Diyecekler ki ihtiyacınız mı var. Ama böyle nimetler varken niye faydalanmayalım? O cihaz da burada olduğu için buraya kadar geldim. Gelmişken de tepeden tırnağa bakım yaptırdık. Çünkü her şey var burda tepeden tırnağa, güzelleşip dönüyoruz.” cevabını verdi.

Ayağının tozuyla Madrid’ten oğlunun yanından gelen Demet Şener’de bakım yaptıranlar arasındaydı. Şener, “Çok keyifli bir yer burası. Çok güzel cihazlar var. Özge’nin dediği gibi ara ara geleceğiz. Cihazlara tabi bir kere girmekle olmuyor. Seanslar olacak.” şeklinde konuştu.

İşletme sahibi iş insanı Asiye Yüksel, “Böyle iki değerli ismi burada ağırlamak bizi çok mutlu etti. Bizi tercih etmelerinden dolayı memnunuz. Cihazlarımızdan memnun kaldılar. Kendilerini sık sık bekliyorum.” dedi.

Başa dön tuşu