EkonomiGüncel HaberMagazin

Morgtan çıkan yönetmen

Ünlülerin klip yönetmeni ve fotoğrafçı Veysi Akkaya öldü diye morga götürüldüğü anların hikayesini MustafaBarisDurak Medya’ya anlattı. Ünlü yönetmen 2 saat kaldığı morg anısını ve sanat dünyasında yaşananları anlattı.


MustafaBarisDurak Medya’da yer alan habere göre, Klip yönetmeni ve fotoğrafçı Veysi Akkaya, bir süre önce geçirdiği trafik kazası sonrası öldü diye 2 saat morgaki anlarını anlattı.

Hülya Avşar,Haktan,Hakkı Bulut, Uğur Karakuş, Seniha,Bedri Ayseli,Cansever, Hüsnü Şenlendirici,gibi birçok ünlü isimin klibini çeken Akkaya yine bir klip çekiminde başına gelen olayları anlattı. Akkaya “Aydın’a bir sanatçı arkadaşımın klibini çekmek üzere yola koyulduk. Otomobili kullanan arkadaşımın önümüzdeki köpeği ezmemek için direksiyon hakimiyetini kaybettiğini anı bir tek hatırlıyorum. Daha sonra olay yerine gelen sağlık ve jandarma görevlileri öldü diyerek ceset torbasına koymuşlar. Ve sonrasında hastane morguna bırakmışlar. Aradan 2 saat geçtikten sonra morg görevlisinin nefes alıp verdiğimi fark etmesi üzerine derhal yoğun bakıma alarak beni hayata döndürdüler. 2 saat ölümü adeta tattım. Hayatta kalmam adeta bir mucize. Morgda biraz daha kalsaydım belki de gerçekten havasızlıktan ölecektim ” dedi.

Sanat dünyasında bir çok ünlü ile çalıştığını söyleyen Veysi Akkaya kendisinin de çok sayıda eseri olduğunu söyledi. Akkaya en son Müslüm Gürses’in öldükten sonra klibini çeken yönetmen olduğunu vurguladı.

Başa dön tuşu