Güncel HaberMagazin

‘MS&MR STAR GÜZELLİK YARIŞMASI GÜZELLERİ JÜRİYE TER DÖKTÜRDÜLER !

‘Ms.&Mr. Star Güzellik Yarışması 2018’ in ön elemeleri 10 Kasım Cumartesi günü Mercure İstanbul Bomonti Hotel ‘de gerçekleşti. Ünlü isimlerin jüride yer alacağı güzellik yarışmasının finali önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek.

Yoğun ilginin olduğu yarışmanın ön elemelerinde jüriyi oluşturan isimlerin seçim esnasında hayli zorlandıkları görüldü.

 

Ön elemeleri 10 Kasım Cumartesi günü Mercure İstanbul Bomonti Hotel ‘de yapılan ‘Ms & Mr Star Güzellik Yarışması 2018’ için konuşan Tertip Komitesi Başkanı Fethi Demirkol ilginin büyüklüğü karşısında memnun olduklarını belirterek, “Her genç bir gelecek demektir. Biz kültür ve sanata yeni gelecekler kazandırmak üzere buradayız” dedi.

Yıldırım Mayruk, Fethi Demirkol, Hülya Yiğitalp , Okşan Yücel, Ferhan Aral, Ahmet Vefik Alp, Ergürler Oymak ve Özgül Yalçın’dan oluşan jüri üyelerinin kılı kırk yardıkları eleme gününde yarışmaya katılan gençlerse heyecandan ölecek gibiydi.

Türk Moda Dünyası’nın duayen ismi Yıldırım Mayruk konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Katılan gençlerin geneline baktığımızda büyük bölümünün eğitimli gençlerden oluştuğunu gördük. Jüri üyesi olduğum bu yarışmanın dikkat çeken en önemli yanı da şu oldu; Artık bu tür yarışmalara sokaklardan gençlerin gelmiyor olmasıydı. Bir çoğu halen okumakta olup konuşmasıyla, bilgisiyle, birikimiyle sanat dünyasına yakışacak tiplerdi. Ama gelin görün ki, seçmekte çor zorlandık” diye konuştu.

Jüri de ünlü isimlerin yer alacağı güzellik yarışmasının önümüzdeki günlerde finalinin ünlü bir otelde gerçekleşeceğini açıklayan Tertip Komitesi Başkanı Demirkol, “Moda ve sanat dünyamıza yeni ve taze kanları getirecek final gecemiz oldukça heyecanlı geçeceğe benziyor. Ben şimdiden birinciliğin, ikinciliğin ve üçüncülüğün ipini göğüsleyecek adaylarımıza hayırlı olsun diyor, katılamayan ya da kaybedecek olanlar için bugünden müjdesini veriyorum ki; bu tür yarışmaların bundan böyle de aralıksız devam edecek” dedi.

Başa dön tuşu