Güncel HaberMagazin

Muhteşem bir Spring Party

Muhteşem bir Spring Party

Bağımsız Birleşik Devletler Ülkelerinden Bayanlar Women Club Ankara olarak BOHEM bar’da bir Spring Party düzenlediler…

Bahara merhaba partisinde DJ Mari’nin kabine geçip yaptığı müziklerle dans eden kadınlar,  gece geç vakitlere kadar eğlenirken, sürpriz oryantal ve dansçılar da geceye ayrı bir renk kattılar.

İndira Er – Julia Gurme – Olga Yemets

Kulübün kurucusu olan İndira Er, Olga Yemets ve Julia Gurme; Bohem Bar’da Bağımsız Birleşik Devletler Ülkelerinden gelen bayanlara için eğlence dolu bir gece düzenlediklerini belirttiler.

Women Club’tan İndira ER 2023 baharına adım attığımız bu günlerde bir Spring Party düzenledik diyerek yaptığı açıklamada; “Türkiye’de yaşayan  Bağımsız Birleşik Devletler Ülkelerinden Bayanlar bu tür partilere katılmayı çok seviyorlar.  Türkiye de kendilerini daha rahat hissetmelerini istediğimizden, bu gün burada güzel bir eğlence düzenledik.

DJ MARİ

Bayanlarımız DJ Mari’nin yaptığı müzik ile eğlenirken, oryantal dansçımız da geceye ayrı bir güzellik kattı. Bohem Bar’a ve bize bu ayrıcalıklı eğlenceyi sunan Fethi Koyuncu’ya da ayrıca çok teşekkür ederiz.

FETHİ KOYUNCU

Bayanlarımız bu tür ortamlarda rahatça eğlenebiliyorlar ve kendilerini iyi hissediyorlar. Tabi ki ilerleyen zamanlarda bu tarz eğlencelerimiz devam edecektir.

Oleksandra Zelinska

Nisan ayında 2 yaşına girecek olan kulübümüzün kutlamasını hep birlikte gerçekleştireceğiz ve çok ünlü sürpriz bir sanatçıyı da davet edeceğiz.  Daha sonrasında ise yaza merhaba partisi düzenleyeceğiz” şeklinde konuştu.

ASYA EROL

3 bin üyeli, Women Club Ankara ve Bodrum şu anda sadece iki şube. Ama çok yakında tüm Türkiye sathına yayılacağını belirtiliyor.

 MARİİA ÖZDEMİR

100 kişi civarı Bohem Bar’da partide buluşan kadınlar bu tür etkinliklerde bulunarak birbirimizle gelişmeye ve bir araya gelmeye devam edeceğiz şeklinde açıklama yaptılar.

YULİYA SANKO  ŞAHİNER

Alla Zezekalo

ANNA KESER

BERİVAN VARLI

ELİVİNA ŞİMŞEK

İNDİRA ER

JULİ GURME

Kristin Öztürk

Madina Gülkaya

OLGA YEMETS

Sen Aksana Salavatova

Yana Erden

Tatiana Durmaz

Yuliya Kavuşmuş

Başa dön tuşu