Magazin

MÜZİĞİN KALBİ KENAN DOĞULU İLE HARBİYE’DE ATTI

25 Ağustos gecesi gerçekleşen Harbiye  Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu BtcTurk PRO sahnesindeki konserinde Kenan Doğulu, kusursuz sahne performansı ve yüksek enerjisi ile dinleyicilerine unutulmayacak bir performans sundu.
 
Harbiye’yi dolduran sevenlerini “Bumaya” şarkısıyla karşılayan Doğulu, “Kurşun Adres Sormaz Ki”, “Ben Güzelden Anlarım” ve “Aşk İle Yap” gibi en sevilen şarkılarını dinleyicileriyle birlikte söyledi. Kenan Doğulu’ya sahnede tuşlu çalgılarda Ozan Doğulu ve Mustafa Haybat, davulda Nedim Ruacan, perküsyonda Abbas Karacan, bas gitarda Orhan Deniz, elektro gitarda Gökay Semercioğlu, vokallerde Duygu Soylu ile Sinem Yalçınkaya, saksafonda Toygun Sözen ve Serkan Altınok, trompette Tolga Bilgin ve trombonda Ziya Arman eşlik etti. DansFabrika’nın başarılı dansçıları Ömer Yeşilbaş, Aslı Gürel, Tanem Işık, Alina Pavlenko, Kaya Godfrey Patrick, Kübra Özcan danslarıyla Doğulu’nun muhteşem sahne performansına renk kattı.
Konseri dinlemeye gelenler arasında;  Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Burak Elmas ve kızı Leyla Elmas, Gonca Vuslateri, Burcu Binici, Emre – Gizem Karayel, Nihat Odabaşı, Ayşe Özyılmazel,  Berk Suyabatmaz, Selim Çaldıran – Elif Kaya,  Metin – Tuğba Zakoğlu, Ece Yörenç, Gülay Kamaz ve Selhan Aloğlu gibi ünlü isimlerde yer aldı.
Kenan Doğulu; geçtiğimiz cuma günü yayınladığı yaza damga vuracak yeni şarkısı Bumaya’yı ilk kez Harbiye’de seslendirdi.
Müziğin kalbinin Harbiye’de attığı gecede Kenan Doğulu, bitmeyen alkışlar üzerine bis yaparak “Tutamıyorum Zamanı” şarkısıyla konserini sonlandırdı.
Sahne kıyafetleriyle ve şıklığıyla kendine hayran bırakan Doğulu, Harbiye’deki konserinde Merve Kırşan stil danışmanlığında hazırlanan kıyafetlerle sahne alırken, dansçıların kostümleri ise stilist Mert Yemencioğlu tarafından hazırlandı.
Kenan Doğulu, yaz konserlerine 27 Ağustos’ta Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda ve 28 Ağustos’ta Bodrum Antik Tiyatro’da devam edecek.

haber:murat tamay

Başa dön tuşu