Magazin

PINAR KERİMOĞLU YENİ YAŞINA PIRLANTALI PASTA İLE GİRDİ

Bülent Ersoy başta olmak üzere, Fatih Ürek, Hakan Akkaya, Zuhal Topal, Zahide Yetiş, Selin Ciğerci, Necati Ateş, Beste Korkmaz, Korhan Saygıner ve Züleyha Ortak gibi ünlü isimlerin katıldığı partide Cenk Eren sahne aldı.

                        
Pınar Kerimoğlu için özel pırlanta taşlarla donatılan çok özel doğum günü pastasını her birlikte üfleyen ünlüler, genç modacıya yeni yaşında mutluluk ve sağlık diledi.
      
SÜRPRİZ PARTİDE SAHNEYE YILDIZ YAĞDI
Sürpriz partinin ikinci bölümünde sahneye çıkarak şarkılarını Pınar Kerimoğlu için seslendiren Fatih Ürek, Beste Korkmaz, Korhan Saygıner, Züleyha Ortak ve Selin Ciğerci, tam anlamıyla kulakların pasını silerken gecenin sürprizi ise Zahide Yetiş Ve Zuhal Topal’dan geldi. Ünlü modacı için sahneye çıkarak birer şarkı seslendiren iki ünlü sunucu, Diva karşısında şarkı söylemenin son derece heyecan verici bir çaba olduğunun altını çizdiler.
“BÜLENT ERSOY: PINAR IŞIL IŞIL PARLIYOR… NAZAR DEĞECEK DİYE KORKUYORUM.”Öte yandan Gecede basın mensuplarına kısa birde röportaj veren  Bülent Ersoy, modacısı Pınar Kerimoğlu’nu yere göğe sığdıramadı. Uzun zamandan sonra sizi gecelerde ve çok şık görüyoruz diyen muhabirlere, “ Bu aralar neredeyse hiç bir yere gitmiyorum, sadece Pınar’ın doğum gününe geldim. Bu gece için de Pınar’ın özel tasarımını giydim. Her tasarımı ayrı ve çok güzel işler çıkarıyor. Işıl Işıl parlıyor. Nazar değecek diye korkmuyor değilim ama bir yandan da şımartmamak için bir şey demiyorum.” sözleri ile yanıt veren Diva, modacısı tarafından tasarlanan kıyafetiyle objektiflere poz verdi haber:MURAT TAMAY 

 

Başa dön tuşu