Magazin

Şarkı Söyle Arabayı Al

“Eskişehir’in sesi olmaya hazır mısın?” Sloganıyla Eskişehir’de bomba gibi projeyle karşımıza çıkan Midas Yapım Özdilek Sanat Merkezi’nde basın kahvaltısı düzenleyerek basın mensuplarına yeni projesi Essolist’in tanıtımını yaptı.

Midas Yapım Kurucusu Mustafa Demir Basın mensuplarıyla bir araya geldiği kahvaltı da yaptığı konuşmada “Eskişehir’in zengin, renkli ve çok çeşitli sosyal hayatı ve o hayatın ana damarı olan birbirinden özel müzisyen sanatçı, model ve mankenleri bünyesinde bulunduran ve aynı zamanda Eskişehir’in ilk ve tek yapım şirketi olan Midas Yapım, her geçen gün yeni projelerle gündeme geliyor.

Midas Yapım ilk projesi olan Yüz Güzeli 2017 ile gündeme bomba gibi oturup Türkiye’nin Kültür Başkenti olan Eskişehir’e büyük ses getirmiştir. Devamında ikinci projesi olan Yüz Güzeli 2018 projesiyle İstanbul’da da sesini duyuran Midas Yapım, Yüz Güzeli 2018 büyük finalini ünlülerin akın ettiği görkemli bir gece düzenleyerek heyecanla beklenen büyük ödül sıfır kilometre arabayı sahibiyle buluşturdu. Şimdi ise Essolist projesiyle karşınızda olan Midas Yapım, sizlere Eskişehir’den gelen sanatçı adaylarıyla buluşturuyor.” Dedi.

Demir ayrıca,4 ayrı etaptan oluşacak Essolist projesinde yarışmayı kazanan talihli adayın sıfır km arabayı almaya hak kazanacağının mesajını verdi.

EMİNE GİRGİN

Başa dön tuşu