Kültür SanatMagazinMüzik

Sefo’nun İmparator’u Muud’un En İyi Çıkış Yapanlarında Zirvede

Türk Telekom’un dijital müzik platformu Muud’da nisan ayının en çok dinlenenleri açıklandı. En çok dinlenen yerli single listesinde Zeynep Bastık’ın “Lan” adlı şarkısı geçen ay olduğu gibi birinci sırada yer aldı. Yerli sanatçılar kategorisinde, pop müziğin sevilen ismi Semicenk zirveye yerleşirken, yerli albümler sıralamasında ise Serdar Ortaç’ın sevilen parçalarının çeşitli sanatçılar tarafından seslendirildiği “Serdar Ortaç Şarkıları Vol.1” isimli albüm,Muud listelerinin en tepesindeki yerini korudu. Nisan ayının en iyi çıkış yapanları arasında ise Sefo zirvenin sahibi oldu.

Türk Telekom’un güncel ve zengin müzik arşiviyle beğeni toplayan müzik platformu Muud’da nisan ayının en çok dinlenen isimleri ve albüm listeleri belli oldu.

Zeynep Bastık yine zirvede

Muud kullanıcılarının son aylarda en çok dinlediği isimler arasındayer alan Zeynep Bastık,parçası“Lan”ileyine bu ay da en çok dinlenen yerlisinglelistesininlideri oldu. Ayın en çok dinlenen yerli sanatçısı ise Semicenk oldu. Nisan ayında en çok dinlenen albüm ise pop müziğin sevilen ismi Serdar Ortaç’ınşarkılarının yer aldığı “Serdar Ortaç Şarkıları Vol. 1” isimli albümü oldu.

Ayın En İyi Çıkış Yapanları

Muud’da nisan ayının en iyi çıkış yapanları listesindeSefo,“İmparator” adlı şarkısıylazirvenin sahibi oldu. Sefo’nun ardındanAllame’nin“Ölüm”isimlialbümüile geçtiğimiz yıllarda hayatını kaybeden sevilen rapçiBeta Berk Bayındır’ınbirçok ünlü isimle düet olarak yayınlanan“Anka”isimli albümüayın en iyi çıkış yapanları listesinde yer alıyor.Normaniise en iyi çıkış yapan yabancı sanatçılar arasında yerini aldı.

Taylor Swift yabancı listelerin birincisi

 

Türk Telekom’un müzik platformu Muud’da nisan ayının en çok dinlenen yabancı albüm ve sanatçı listelerinde zirvenin sahibi Taylor Swiftoldu. 14 Grammy ödüllü sanatçının “TheTorturedPoetsDepartment: TheAnthology” albümü en çok dinlenen yabancı albüm listesine birinci sıradan girdi.

 

Başa dön tuşu