Güncel HaberMagazin

Serenay Sarıkaya’nın Aile Dizisinde Bölüm Başına Aldığı Fiyat Nuri Alço’nun Ağzını Açık Bıraktı

Serenay Sarıkaya'nın Aile Dizisinde Bölüm Başına Aldığı Fiyat Nuri Alço'nun Ağzını Açık Bıraktı

Son dönemlerin en popüler yapımlarından bir tanesi Serenay Sarıkaya ve Kıvanç Tatlıtuğ‘un başrollerinde yer aldığı Aile dizisi bildiğiniz gibi. Ay Yapım imzası ile Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşan Aile dizisinde hikaye, karakterler ve uyumun yanı sıra oyuncuların aldığı ücretler de dikkat çekiyor. Bu konuya dikkat çeken isimlerden biri de Yeşilçam‘ın efsane isimlerinden Nuri Alço oldu. Serenay Sarıkaya’nın bölüm başına aldığı ücreti öğrenen Alço’nun ağzı açık kaldı…

The Sopranos'tan uyarlanan Aile dizisi, Show Tv ekranlarında her Salı izleyicisi ile buluşuyor.

Dizinin yönetmenliğini Ahmet Katkısız üstlenirken senaryosu Hakan Bonomo’nun kaleminden çıkıyor.

Ay Yapım imzası taşıyan dizinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’nın yer alması ise dizinin bu denli reyting kazanmasının en büyük sebeplerinden biri olarak görülüyor.

Ay Yapım imzası taşıyan dizinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın yer alması ise dizinin bu denli reyting kazanmasının en büyük sebeplerinden biri olarak görülüyor.

Alışılageldik hikayelerin dışında kalan ve hepimizi merakla ekran başına kilitleyen Aile dizisi, başarılı oyuncu kadrosuyla adından söz ettiriyor.

Uzun süredir yalnızca dijital işlerde yer alan Serenay Sarıkaya’nın psikolog Devin karakteriyle ekranlara geri dönmesi de tüm sevenlerini heyecanlandırdı bildiğiniz gibi.

Uzun süredir yalnızca dijital işlerde yer alan Serenay Sarıkaya'nın psikolog Devin karakteriyle ekranlara geri dönmesi de tüm sevenlerini heyecanlandırdı bildiğiniz gibi.

Annesi ve babası ayrı, bir kız kardeşi olan Devin, ailesinin psikolojik sorunlarıyla baş edemezken psikolog oluyor. Tabii karşısına çıkan Aslan ve ailesinin kendisinden daha kötü bir durumda olduğundan başlangıçta haberdar değil. Fakat sonrasında yine de vazgeçmiyor aşkından. İlerde neler olacak bilemiyoruz tabii…

Bildiğiniz gibi ünlü oyuncuların, oynadıkları dizilerde bölüm başına ne kadar aldıkları her zaman merak konusu ve araştırılıyor.

Bildiğiniz gibi ünlü oyuncuların, oynadıkları dizilerde bölüm başına ne kadar aldıkları her zaman merak konusu ve araştırılıyor.

Herkes öğrendiklerinden sonra şaşkına dönüyor tabii.

Bu konuda yakınan isimlerden biri de Yeşilçam’ın kötü adamı Nuri Alço oldu. Serenay Sarıkaya’nın bölüm başına aldığı ücretin astronomik olduğunu söyledi. Bu arada söylenene göre Sarıkaya, bölüm başına 850 bin TL alıyor.

Bu konuda yakınan isimlerden biri de Yeşilçam'ın kötü adamı Nuri Alço oldu. Serenay Sarıkaya'nın bölüm başına aldığı ücretin astronomik olduğunu söyledi. Bu arada söylenene göre Sarıkaya, bölüm başına 850 bin TL alıyor.

‘Çok astronomik rakamlar var. Bunlar bölüm başı haftalık 850 bin TL Serenay (Sarıkaya) alıyor. Böyle bir rakam yok. Birinci öyle alıyor ama karşısındaki ikinci, üçüncü oyuncular o paraları göremiyor.’

Başa dön tuşu