Magazin

Simge Sağın itiraf etti: Hoşuma gidiyor

Simge Sağın, önceki gün Nişantaşı’na kostüm provasına gelmişti. Güzelliğiyle dikkat çeken şarkıcı formunu aralıklı oruca borçlu olduğunu söyledi.

‘ZATEN ALERJİM VAR’ 

Simge “Zaten birçok şeye alerjim var. Yoksa gözüm ve yüzüm şişiyor” dedi.

‘AŞK YOK İŞ VAR’  “Hayatınızda biri var mı?” sorusuna ise “Aşk yok. İş var. Yazan da yok. Aşka zamanım yok. Zamanım olsa da iki gün İstanbul’dayım beş gün yokum. Hangi erkek idare edebilir?” cevabını verdi.

ÇIĞLIK ATTI 

Simge’nin ‘Aşkın Olayım’ şarkısı ile özdeşleşen Mauro Icardi’nin yeniden Galatasaray ile anlaştığını öğrenen şarkıcı “Çok sevindim. Benim şarkım daha çok çalacak. Şarkıyı 1 milyara tamamlayalım Icardi’ciğim” diyerek sevinç çığlığı attı. Sağın “Enerjisi güçlü ve başarılı biri size dokunduğunda sizde bir şey tetikleniyor. Şarkı değerini bulmuştu ama üstünün üstü oldu. 7’den 70’e herkes dinliyor” dedi.

ÇARPICI AÇIKLAMALAR 

“Allah’ın bana başarıyı bu yaşta nasip ettiğini düşünüyorum. 20’li yaşlarımda bunun kıymetini bilemeyebilirdim. Kendimi en iyi hissettiğim yaştayım. Beğenmediğim bir yer olursa, estetik doktoruna gidip değiştiriyorum. Ruhumu seviyorum. Konuşulmak hoşuma gidiyor. İyi ya da kötü her şey bu işin bir parçası o yüzden rahatsız olmuyorum. Her konuşana teşekkür ediyorum.”

Başa dön tuşu