Magazin

Sinema Kral ve Kraliçesi Yarışması ilk Elemesi Berlin’de yapılacak…

 

Yıllar once her yıl düzenlenerek sinemasnın kral-kraliçesinin seçildiği ve seçilenlerin o yıllar da sinema filmlerinde boy gösterdiği nostaljik geleneksel  “Sinema Güzeli” yarışması günümüzde BONNE VIE dergisi ile devam edecek. Vizyon Production, Bonart Ajans ve Antalya Holiday Medya iş birliğiyle organizasyonu 28 Şubat salı günü, Antalya Starlight Resort Hote Side’de gerçekleştirilecek yarışmanın sunuculukları ise Ceren Kaplakarslan ve Vatan Şaşmaz yapacak..

 

Film-Sanr Vakfı’nın manevi katkılarıyla gerçekleştirilecek “1.Sinema Güzeli Yarişmasi”nın jüri üyeleri arasında sinema ve TV dizi sektörü’nün ünlü yapımcıları Şükrü Avşar (Avşar Film), Mehmet Yiğit Alp (NTC Medya), Faruk Bayhan (MF Yapım), Çağrı Bingüller (Osman Yağmur Dereli Sanat Akademisi) ve Engin Çağlar (Film-San Vakfı Bşk.)Salih Güney, Bahar Öztan tarafından yapılacak olup ilk üç dereceyi paylaşacak kız ve erkek yarışmacılar ödül olarak; Osman Yağmur Dereli Sanat Akademisi’nden kamera önü oyunculuk eğitimini ücretsiz alacaklar, Ayrıca jürideki yapımcıların projelerinde ror alacaklar. Yarışmada birinci seçilecek Kız yarışmacı 2017 yaz ayında K.K.T.C.’de gerçekleştirilecek 12. Miss Fashion TV İnternational Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etme hakkı da kazanacak.

 

Yarışmanın Avrupa Elemeleri Berlin’de AYHAN AYDIN Management & Entertainment  tarafından ORIENT MAGAZIN Berlin’in katkılarıyla Türkiye’den gelecek Juri Üyeleri Salih Güney, Atilla Kaplakarslan, Ceren Kaplakarslan, Av.Edip Önder ve Aşkın Koç  tarafından yapılacak ve  seçilecek 2 Kız – 2 Erkek İstanbuldaki Elemelere katılmadan direk Antalyadaki Finale gitmeye hak kazanacaklardır.Berlin irtibat [email protected]

 

Bora Jet Airlines’in ulaşım sponsorluğuyla  21-29 Şubat 2017 tarihlerinde Antalya Starlight Resort Hote Side’de Kampa girecek 14 kız – 14 erkek yarışmacı, yönetmen Avni Kütükoğlu başkanlığında Drama İstanbul Oyunculuk Atölyesi hocaları ve  Ayça Kuru Akademi hocası Ayça Kuru’dan  imaj, zarafet, yürüyüş-duruş, stratejik danışmanlık, Vizyon Production Atilla Kaplakarslan’dan da koreografi dersleri alarak gala gecesine hazırlanacaklar.

 

TV 8,5 tarafından yayınlanacak gala gecesinde  Ömür Gedik ve Elif Kaya gibi ünlü sanatçılar sahne alarak izleyenlere konserler verecekler. www.sinemaguzeli.com  sayfasına girip giriş kayıt formunu doldurarak fotoğraf elemesini geçen adaylar, 19 Şubat pazar günü Hotel Mercure Istanbul Bomonti’de  ön jüri tarafından canlı elemeden geçip 14 kız – 14 erkek finalist olarak belirlenip Antalya’daki finale gitmeye hak kazanacaklar.   94695_oe538

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

img_9575img_9553zaa_8939

Başa dön tuşu