Güncel Haber

TARİH VE LEZZET BİR ARADA

Dostlarla beraber eğlenmek ve keyifli bir gece geçirmek için en çok tercih edilen mekandır meyhaneler. Keyifli buluşmalara, dostlarla hoş sohbete ve eğlencelere ev sahipliği yapar. İşte İstanbul’da keyif alabileceğiniz bir adres Barbarasimo Rum Meyhanesi.

 

1956 Selanik doğumlu bir Rum’un hikâyesiyle birlikte eşsiz bir manzara karşısında rakı içmenin tarifini anlatmakla bitmez. Tarihi semtte yer alan mekanın çok da keyifli bir boğaz manzarası var. Süleyman Elvan ve Okan Orbay ın işletmeciliğini yaptığı mekanda, fonda yemeğinize harika Rum müzikleri eşlik ediyor. Mekan bu kadar tarih kokunca haliyle dalıp gidiyorsunuz uzaklara..

 

Sanat ve medya çevresinden müdavimleri ağırlayan barbarasimo ailesi, rakı yanındaki muhabbetin hakkını yemekleriyle mezeleriyle fazlasıyla veriyor.

 

Mekanda birbirinden lezzetli tatları bulmak mümkün. Yaprak ciğeri pamuk denilen cinsten, çiğnemeden yutabilirsiniz. Meşhur atomundan, vişneli yaprak sarmaya, ciğer kokoreçten midyesine dana şaşlık, yunan köfte ve irmik tatlısına kadar uzanan her yerde bulamayacağınız lezzetlerle sizleri karşılıyor.

Yılların lezzet deneyimini, gözlere keyif veren doyumsuz bir Boğaz manzarası eşliğinde konuklarına sunuyor.Yemenin yanında bir de eğlence arıyorsanız burayı listenizin başına not edin. Şarkılarıyla herkesi masasından kaldıran Sanatçıları eşlik ediyor. Anlayacağınız eğlenceyi garanti veriyor.Sohbet, dans, lezzet iç içe geçiyor ve gerçek bir Rum Meyhanesi deneyimine dönüşüyor.

 

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, misafirlerinin beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılayan, ilgili ve güler yüzlü personeliyle hizmet veren Barbarasimo Rum müzikleri eşliğinde sizlere keyifli ve eğlenceli bir gece sunuyor.

Başa dön tuşu