Güncel HaberMagazin

Ünal Doğru ile sporun hayatındaki önemini konuştuk

Ünal Doğru hedefleri olan, başarılı, cesur, genç ve dinamik bir iş insanı. Fakat aynı zamanda tam bir sportmen. Gününün önemli bir kısmını çocuğu gibi gördüğü, Türk mutfağından lezzetler sunan ve özellikle enfes lahmacunuyla öne çıkan Kürek restoranda geçiriyor.

Bunun yanında ticaret, ithalat-ihracat ve inşaat alanlarında önemli yatırımları var ve bu yatırımları da titizlikle takip ediyor. Bu denli yoğun iş karmaşasında asla ihmal etmediği ve hayat rutininin bir parçası haline getirdiği alan ise spor.


Ortaokul ve lise yıllarında amatör futbolcu olarak çeşitli takımlarda forma giyen Ünal Doğru, profesyonel iş hayatına atılmakla birlikte futbolu bırakmak zorunda kaldığını fakat spordan hiçbir zaman kopmadığını belirtiyor. Oldukça fit bir vücuda sahip olan Doğru, bunu da düzenli olarak aldığı ninja eğitimine ve yıllardır bir gün bile aksatmadığı sağlıklı ve formda olmak anlamına gelen fitness çalışmalarına borçlu olduğunu ifade ediyor.
Ünal Doğru aynı zamanda iyi bir Galatasaray taraftarı. Galatasaray maçlarını yakından takip eden Doğru, kulübün işleyişi ve kongre ve yönetimin çalışmaları ile de ilgileniyor.

Başa dön tuşu