Farklı atmosferi ve boğaz manzarasıyla birçok özel davete ev sahipliği yapan Portaxe, bir kez daha farklı bir organizasyona imza attı. Linet, Seçkin Piriler, Eva Maya, Ege Vj Bülent,Kübra Esen gibi ünlü isimler ve tavla tutkunları, Portaxe’de LS Banquet Genel Müdürü Lütfü Sapmaz’ın davetiyle bir araya geldi.

Ünlüler Portaxe’de Geleneksel Tavla Turnuvası’nda Buluştu

Sabah saatlerinde gerçekleştirilen brunchın ardından düzenlenen Geleneksel Tavla Turnuvası keyifli ve eğlenceli anlara sahne oldu. Tavla Turnuvası’nda ünlü isimler arasında kıyasıya bir rekabet meydana geldi.

Portaxe’da yapılan Tavla Turnuvası’na tavla tutkunlarının yanı sıra ünlü isimler tarafından da büyük bir ilgi vardı. LS Banquet Genel Müdürü Lütfü Sapmaz ile Linet bir maç yaptı ve 5-2 skorla kazanan Linet oldu. Seçkin Piriler ise tavla oynamak yerine çocuklarıyla eğlenceli vakit geçirdi ve Eva Maya ile Ege’nin tavla maçında Eva Maya’yı desteklediğini ifade etti. Eva Maya ile Ege’nin tavla maçında; 3-1 skorla kazanan Eva Maya oldu. Her yıl geleneksel olarak tavla turnuvası organize eden Portaxe, her geçen gün daha etkileyici ve farklı etkinliklere imza atmaya devam ediyor.

Haberin Diğer Fotoğrafları