Güncel Haber

YAŞAR KARAKELLE; “İÇİMİZDEKİ GİZLİ TERÖRİSTLER”

YAŞAR KARAKELLE GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Karakelle, Dolmabahçede yaşanan bombalı saldırının ardından çok sert açıklamalarda bulundu.

 

YAŞAR KARAKELLE GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Karakelle,sözlerine “Müslümanları, düşmanlarına üstün kılan en mühim esaslardan biri Ölürsem şehidim, kalırsam gazi!.. inancıdır sözü ile başlayarak sözlerine devam etti. “Bu inançtaki bir milletin, karşısına çıkacak cesaretleri olmadıkları için kahpece arkadan bombalarla saldırarak  yeneceğini zanneden ahmaklar şunu iyi bilmelidirlerki tarihteki   en büyük destanları yazan yüce TÜRK milletini asla yenemeyecekler.

 

Son yıllarda batılı ülkeler bize olan düşmanlıklarını artık açıkça göstermektedirler; bir hafta önceden konsoloslukları aracılığı ile kendi vatandaşlarına Türkiye’den uzaklaşın haberleri yaymaları ve yabancı basın kuruluşlarının bombanın patlayacağı yerde önceden canlı yayın için hazır olmaları bizlere düşmanımızın sadece terör örgütleri değil onlara destek veren ülkeler olduğunuda bir kere daha hatırlattı.

Buraya kadar söylediğim şeylerin hepsi bilinen konulardı ancak dikkatinizi çekmek istediğim şey içimizdeki gizli teröristler , kim bunlar ? dört bir yanımızdan ülkemize saldıran teröristler her gün evlatlarımızı şehit ediyorlar, yüreklerimizin yandığı , nefeslerimizin daraldığı bu anlarda bile çağımızdaki en etkili silahlardan biri olan sosyal medyada teröre ve teröriste lanet okuyup birlik beraberlik mesajı verecekleri yerde devlet ve kurumlarımız aleyhinde yorumlar yaparak teröristlere destek veren içimizdeki teröristlerdir!!!

 

Artık bu insanlara dur deme vaktidir, teröristi destekleyen herkes benim gözümde teröristtir. İnsanların terörist olması için artık dağa çıkıp eline silah alması gerekmez bu düşünceye destek veren kişilerde aynı dağdaki terörist kadar suçludur. Çevremizdeki teröre ve teröriste destek veren kişileri kolluk kuvvetlerine ihbar ederek üzerimize düşen görevi yapalım içimizdeki bu hainlerden kurtulalım.

 

Tüm şehitlerimize yüce ALLAH’dan rahmet yakınlarına sabır diliyorum.        15451244_10154890286938960_756521471_n

Başa dön tuşu