Magazin

Aleyna Tilki: Bir aya sahnelere dönüyorum

Sosyal medya paylaşımlarıyla ve yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen şarkıcı Aleyna Tilki, ses tellerinde rahatsızlık olduğunu belirterek bir süre şarkı söyleyemeyeceğini duyurmuştu. Önceki akşam Bebek’te pijamalarıyla dikkat çeken şarkıcı, sahnelere döneceği tarihi açıkladı.

Aleyna Tilki: Bir aya sahnelere dönüyorum

Aleyna Tilki, bir süredir ses tellerindeki rahatsızlık edeniyle konser maratonuna ara vermişti. Hatta ses teli felci geçirdiği, yakında bir operasyon geçireceği olacağı iddia edilmişti.

“DAHA GÜÇLÜ DÖNECEĞİM”

Doktoru, 22 yaşındaki şarkıcının sağlığının iyi olduğunu belirterek, “Ses terapilerim devam ediyor. Tedavi sonrası daha güçlü bir şekilde sahnelere döneceğim” açıklamasını yapmıştı.

“SONUNA KADAR DİNLEYİN”

22 yaşındaki şarkıcı, 3 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabının hikayeler bölümünden yaptığı bir paylaşımla bir süre şarkı söyleyemeyeceğini duyurmuştu. Konserinden bir görüntü yayınlayan ünlü isim, yazısında şu ifadelere yer vermişti:

*Son zamanlarda geçirdiğim zor zamanlardan dolayı ses tellerim yırtılmış ve bir süre şarkı söyleyemeyeceğim. Yeniden şarkı söyleyene kadar, performansımı izleyip sesimin değerini tekrar tekrar anlıyorum. Açıp sonuna kadar dinleyin…”

BEBEK’TE GÖRÜNTÜLENDİ

Aleyna Tilki, önceki akşam Bebek’teydi. Arkadaşıyla birlikte sushi yemeye geldiğini ifade eden şarkıcı, ayaküstü gazetecilerin sorularına cevap verdi.

“SES TELLERİM İYİLEŞTİ”

Ses tellerinden uzun bir süre rahatsızlığı bulunan Aleyna Tilki, “Ses tellerim iyileşti fakat ödem olduğu için bir süre daha şarkı söylememem gerekiyor ama bir aya kadar sahnelere dönmüş olurum” dedi.

PİJAMALARI DİKKAT ÇEKTİ

Pijamalarıyla görüntülenen Tilki, bununla ilgili gelen soru üzerine ise, “Sabah kalktığımda pijamalarımı çıkartmak istemedim, bütün gün bunlarla dolaşacağım dedim ve akşam oldu. Çok rahatım” dedi.

Yeni reklam anlaşmalarının da olduğunu ifade eden Tilki, “Ben para için iş yapmıyorum. Önemli olan projenin içime sinmesi” dedi.

Başa dön tuşu