Magazin

BEYMEN GALATAPORT’TAN BOĞAZA MERHABA

  Beymen Group Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Özen ve Beymen Group CEO’su Elif Çapçı ev sahipliğindeki davete iş, cemiyet ve moda dünyasından aralarında Rachid Mohamed Rachid, Ergun Özen, Hasan Arat, Tolga Egemen, Aslıhan Sabancı, Burcu Esmersoy, Ezgi Mola, Beste Yurttaş, Nora Kalpakçıoğlu, Haluk Akakçe, Fulya Nayman, Nedret Taciroğlu, Yasemin Taciroğlu, Bahar Şer, Merih Turan, Özge Ulusoy, Özlem Avcıoğlu, Meltem Kazaz, Güneş Mutlu Mavituncalılar, Nüket Mutlu, Bulut Reyhanoğlu, Taner Ceylan, İrem Yücel Kaymak’ın da olduğu çok sayıda davetli katıldı.

 

 

Beymen Galataport’un büyüleyici İstanbul manzarasına sahip teras katındaki gece, Memo Garan’ın müzikleri ile geç saatlere kadar devam etti.

 

60 Milyon TL’yi aşan yatırımla hayata geçen ve  ödüllü İngiliz mimari ofisi Universal Design Studio tarafından projelendirilen Beymen Galataport, Doğu ve Batı sentezini odağına alan mimari konseptiyle fark yaratıyor. Dört kata yayılan 3 bin metrekarelik alanda dünya markalarının en yeni koleksiyonlarını modaseverlere buluşturan mağaza, ayrıcalıklı marka-ürün seçkisinin yanı sıra yenilikçi kimliğiyle Beymen’in bütünsel lüks anlayışı çıtasını çok daha yukarıya taşıyarak, lüks alışverişin ötesinde bir yaşam deneyimi yaşatıyor.

 

Geleneksel Türk sanatlarının modern yorumlarını çağdaş sanat ile bir araya getiren Beymen Galataport’ta;  Ecem Dilan Köse & Fırat Engin, Göksu Gül, Hasan Deniz, Ramazan Can, Sarp Kerem Yavuz ve Tom Fellows’un resim, video art, fotoğraf, enstalasyon gibi farklı formatlardan çağdaş sanat eserleri, Beymen Group Çağdaş Sanat Koleksiyonu’nun en yeni parçaları olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca Fırat Neziroğlu, Garip Ay, Gül Okten x İznik Vakfı, Yadigar Ataklı ve Murat Palta’nın dokuma, ebru, çini, vitray ve minyatür gibi geleneksel Türk sanatlarını modern yorumladıkları eserleri, ayrıcalıklı Beymen deneyiminin bir parçası olarak Beymen Galataport’ta sergileniyor. Mağazanın teras katında katında yer alacak olan ve mimari konsepti ünlü İspanyol mimar Lázaro Rosa-Violán tarafından tasarlanan restoran, sonbaharda hizmete girecek.haber: murat tamay

Başa dön tuşu