Güncel HaberMagazin

Bu “Bahçe”de Çok Eğleneceksiniz

Bu “Bahçe”de Çok Eğleneceksiniz

Ankara’nın popüler meyhanelerinden Bahçe büyük bir eğlenceyle kapılarını tekrar açtı…

Rakılı, Danslı, 90’lı sloganı ile ilk günden daha çok yeni neslin tercih ettiği meyhane hizmet kalitesi ve fiyatları ile vazgeçilmeyecek mekânlardan.

DENİZ AKALIN

Ön tarafta Hatır Meyhanenin bulunduğu mekanda küçük dokunuşlarla yine geleneksel meyhane mezeleri servis ediliyor. Ama dekor biraz daha güncel, müzikler biraz daha popüler, ortam biraz daha ‘kadınlı’…

ELBİ GÜNEŞ – DENİZ KOŞAN

Ortam gece kulübü gibi loş. Tek parlayan şey duvarlardan yansıyan aydınlatmalar. Üstü açılabiliyor. Duvarlardaki fotoğraflarda dans eden insanlar manzarası. Mekânın kıyısındaki pervazlar üstüne çıkılıp dans edilebilsin diye yarım metre genişliğinde.

BATIRBEK ÇANAK

100 kişilik Bahçe Meyhane ilk gün akşamı akşamı tıklım tıklımdı. Mekân biraz erken, 20.00 gibi hareketleniyor. Dün gece açılışta yaş ortalaması 25-40 arası idi.

 Kravatını gevşetmiş genç iş insanı da vardı, kazak içine gömlek giyen de. Lahana sarma, atom, Girit ezme, acılı ezme gibi mezelere, önce Sezen’ler, Ajda’lar, Kayahan’lar eşlik ediyor daha sonra müzik en güzel seviyeye çıkarak oynamam diyeni bile oynatıyor.

Bahçe; Modern meyhane konseptini fütüristik bir seviyeye taşıyor.

ANIL KUTUP

Bahçe Ankara Hatır Sokak No: 4’te

Rezervasyon: (535) 224 23 11

Deniz Akalın – Berker Tunga ipek (Vuelo INC)

Başa dön tuşu