Magazin

Bülent Ersoy’dan olay konser açıklaması! ‘Tercüman yok mu?’

Sanatçı Bülent Ersoy, İstanbul’da vereceği konserini yapımcı Polat Yağcı ile anlaşamaması üzerine iptal etti. Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, iptal haberini sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla takipçilerine duyurdu.

Ancak Bülent Ersoy’un açıklamasındaki Osmanlıca kelimeler takipçilerini bir hayli zorladı.

Konserin iptal olma sebebinin yapımcı Murat Yağcı ile anlaşamaması olduğunu açıklayan Bülent Ersoy, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Bülent Ersoy’un duyursu kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Birçok sosyal medya kullanıcısı, Diva’nın Osmanlıca kelimeler kullanmasına dikkat çekti. Açıklamayı anlayamadıklarını söyleyen kullanıcılar, “Okumakta zorlandım” ve “Tercüman yok mu” şeklinde yorumlar yaptı.

Geçtiğimiz gün İzmir’de sahne alan Bülent Ersoy, sahnede olduğu ve şarkılarını seslendirdiği esnada elbisesinin ipleri kopmuştu. Elbisesi kopan sanatçının, sahnede göğüsleri birden açılmıştı. Ersoy’un korumaları duruma müdahale etmek için sahneye fırlamış, o anlara şahit olanlar şaşkınlığını gizleyememişti.

70 yaşındaki Diva lakabı ile bilinen Bülent Ersoy’un yıllar önce verdiği bir konserde hayranı tarafından dudağından öpüldüğü görüntüler de geçtiğimiz günlerde yeniden gündeme gelmişti. Görüntülerde konserde sahne kenarına gelen ünlü ismin elini tutarak biranda sahneye fırlayan bir hayranı Diva’yı dudaklarından öptüğü görünüyor. Yaşadığı olay karşısında şaşkınlığı yüzünden okunan Bülent Ersoy ise gülerek karşılık vermekle yetindiği dikkat çekti. Nereden veya kim tarafından paylaşıldığı bilinmezken o görüntüler sosyal medyada çok sayıda paylaşıldı.

Başa dön tuşu