Magazin

Gilya Beauty Nişantaşı ünlü isimlerle açıldı

Güzelleşmenin, bakımın yeni markası Gilya Beauty, kısa sürede elde ettiği ilgiyi yeni şubesiyle kutladı. Maltepe MCA Cadde AVM’de faaliyete geçen güzellik merkezi, Nişantaşı’ndaki ikinci şubesini 24 Ağustos Çarşamba günü açtı. Açılışa marka yüzü Nefise Karatay’ın yanı sıra ünlü isimler de katıldı.

İletişim, marka danışmanlığı ve organizasyon alanlarındaki tecrübelerini girişimci ruhlarıyla güzellik sektörüne taşıyan iki başarılı iş kadını Gülay Şele ve Dilek Akça, kendi markaları Gilya Beauty ile kısa zamanda başarıyı yakaladı. Şele ile Akça hem Anadolu hem Avrupa yakasına yatırım yaptı. Maltepe MCA Cadde AVM’nin ardından Gilya Beauty’nin ikinci şubesi Nişantaşı’nda açıldı.

GÜZEL KADINLAR
BİR ARADA

Gilya Beauty’nin Nişantaşı şubesinin açılışı 24 Ağustos Çarşamba günü gerçekleşti. Kurucu ortaklar Gülay Şele ve Dilek Akça’nın ev sahipliği yaptığı açılışa marka yüzü Nefise Karatay’ın yanı sıra Didem Taslan, Demet Şener, Nur Gümüşdoğrayan ve Arzu Kunt da katıldı.

BEŞ YILDIZLI
GİRİŞİMCİLİK ÖRNEĞİ

Açılışta konuşan Gülay Şele, “Müşterilerimize markalaşma alanında kattığımız değerin mutluluğunu, iki kadın girişimci olarak güzellik alanına da taşımak istedik ve Gilya Beauty’yi kurduk. Mükemmelliğe verdiğimiz önemle uzun uzadıya araştırdık, en yeni teknolojilerle bakım hizmeti vermek adına güçlü bir altyapı oluşturduk. Hedefimiz global bir marka haline gelerek tüm dünyaya yayılmak. Gilya Beauty markamızla franchise vererek büyüyecek, güzellik alanında girişimcilere kazançlı gelir kapısı açacağız” dedi.

NEFİSE KARATAY:
KALBİNİN EKMEĞİNİ YERSİN

Güzellik hakkında konuşan Gilya Beauty’nin marka yüzü Nefise Karatay, “iç güzelliğin” önemine vurgu yaptı: “Kalbinin ekmeğini yersin diye bir söz vardır, ben ona çok inanıyorum. İçini temiz tutarsan, niyetini temiz tutarsan ve kendini bozmazsan sana hayatta hep güzel şeyler geliyor. Evrende böyle bir sınav var ve bunu aşabilmek için içindeki o temizliği bozmaman lazım.” Yusuf Day’la uzun süredir mutlu bir evlilik sürdüren Karatay, bunun sırrı sorulduğunda ise şöyle dedi: “Doğru insanı bulmakla alakalı diye düşünüyorum. Evlilik hayatı kolay değil. İnsan yeri geliyor kendinden bile sıkılıyor. Genel anlamda mutluysanız karşınızdaki insanı insan olarak seviyorsunuz. Yusuf da benim hayatta en sevdiğim insanlardan biri. Biz ayrılabiliriz de yarın öbür gün, anlaşamayabiliriz, o birine âşık olabilir, ben olabilirim ama başı sıkıştığında ben yine koşa koşa yanına giderim. Çünkü benim için insan olarak çok kıymetli.”

DEMET ŞENER:
MUTLU KADIN GÜZEL KADINDIR

“Mutlu kadın güzel kadındır” diyen Demet Şener de şöyle konuştu: “Dört dörtlük yaşamak mümkün değil. İnişler çıkışlar oluyor insan hayatında. Ama onları nasıl karşıladığın, ne gibi çıkarımlar yaptığın, hayata ne yönde gittiğin önemli. Sen kötü bir şey yaşadın diyelim, aynı kötülüğü başkalarına da yaparsan hiçbir zaman o çukurun içinden çıkamazsın.” Nefise Karatay’ın ardından Demet Şener’e de mutlu evliliğin sırrı soruldu. “En önemli şey aynı pencereden bakmak. Hayattaki beklentileriniz, doğrularınız ve karakterinizin bir yönde ilerlemesi önemli. Evlilik çok uzun bir süreç. O yüzden zorlu bir yol” diyen Şener, “Siz tekrar düşünür müsünüz evlenmeyi?” sorusunu da şöyle yanıtladı: “Düşünürüm tabii. Doğru insan bazen 45 yaşında geliyor insanın karşısına. İlla evlilik olacak demiyorum ama biz o yönde ilerliyoruz.”

Başa dön tuşu