Magazin

Meryem Uzerli’den babasına doğum günü kutlaması! ‘Seni seviyoruz’

Bir döneme damga vuran ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinden ‘tükenmişlik sendromu’ gerkçesiyle ayrılan Meryem Uzerli, 2019 yapımı ‘Kovan’ filminde rol almıştı. Bir süre hiçbir projede yer almayan güzel oyuncu, son olarak başrolünü üstlendiği ‘Ru’ dizisinin çekimleri için yazı Urla’da geçirmişti. 12 Ağustos’ta 39 yaşına basan Uzerli, doğum gününü; ailesi ve yakın dostlarıyla kutlamıştı.

“BÖYLE İNSANLARLA ÇEVRİLİ OLDUĞUM İÇİN MUTLUYUM”

Bir otelde kutlama yapan Uzerli, o günden kareleri Instagram hesabında paylaşmış ve doğum gününü kutlayanlara teşekkür etmişti. Ünlü oyuncu, paylaşımına; “Tüm mesajlarınız, aramalarınız, e-postalarınız için çok teşekkür ederim. Doğum günümü bu kadar özel kılan herkese çok teşekkürler… Böyle insanlarla çevrili olduğum için çok mutluyum, nice güzel yürekli insanlar, güzel ruhlar” notunu düşmüştü.

“AYNI BABANIZA BENZİYORSUNUZ”

Yaşamını Almanya’da sürdüren güzel oyuncu, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimler arasında yer alıyor. Uzerli, yayınladığı son fotoğraflarla babası Hüseyin Uzerli’nin yeni yaşını kutladı.

Meryem Uzerli'den milyon dolarlık kareler!

Rus kozmetik firmasının yüzü olduMeryem Uzerli’den milyon dolarlık kareler!Haberi Görüntüle

Annesi, kızları ve babasıyla objektif karşısına geçen ünlü isim, paylaşımına; “Doğum günün kutlu olsun baba. Seni seviyoruz” notunu düştü. Uzerli’nin mutlu aile pozlarına binlerce beğeni ve “Babanıza çok benziyorsunuz”, “Nice senelere”, “Biraz anne biraz baba benzerliği”, “Aynı babanıza benziyorsunuz” gibi yorumlar yapıldı.

“EV İŞLERİYLE DE UĞRAŞIYORUM”

Geçtiğimiz aylarda Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında moderatörlüğünü Ömür Sabuncuoğlu’nun yaptığı söyleşiye konuk olan Meryem Uzerli, “Her gün ‘Yaşasın, ben ünlü biriyim’ diye sabahları uyanmıyorum” demişti. Lara ve Lily Koi İki kızı olan oyuncu, “Normal bir yaşantım var. Kızımı okuldan alıp, ev işleriyle de uğraşan biriyim” açıklamasını yapmıştı.

Meryem Uzerli'den 'evlilik' sorusuna yanıt!

“Aşk hayatta önemli”Meryem Uzerli’den ‘evlilik’ sorusuna yanıt!Haberi Görüntüle

Başa dön tuşu