EkonomiGüncel HaberMagazin

Müge ve Gülşen’den Kara Para Akladığı İddia Edilen Dilan Polat’a Füze Etkili Sözler Geldi!

Müge ve Gülşen’den Kara Para Akladığı İddia Edilen Dilan Polat’a Füze Etkili Sözler Geldi!

2. Sayfa programının sunucuları Müge ve Gülşen, geçtiğimiz günlerde canlı yayında Dilan Polat’la bir münakaşa yaşamıştı. MASAK’ın haklarında rapor hazırladığı Dilan Polat ve Engin Polat’la ilgili programlarında değerlendirmeler yapan Müge ve Gülşen’in sözleri dikkat çekti! Detaylar…

MASAK'ın kara para akladıkları ve vergi kaçırdıkları iddia edilen Dilan Polat ve Engin Polat'la ilgili düğmeye basması ve rapor hazırladığının ortaya çıkması gündeme bomba gibi düşmüştü.

Sabah’tan Mustafa Sait Özkan’ın haberiyle öğrenmiştik biz de.

MASAK’ın raporunun tüm detaylarından da burada bahsetmiştik size zaten. “100 milyonlarca liralık şaibeli işlem olduğu” söylenmişti…
MASAK, Dilan Polat ve Engin Polat İçin Düğmeye Bastı! "100 Milyonlarca Liralık Şaibeli İşlem Var"

Tüm gözler Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın üzerine çevrilmişken, geçtiğimiz haftalarda Dilan Polat’ı ve avukatlarını programlarında ağırlayan Müge ve Gülşen’den de birtakım açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Tüm gözler Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın üzerine çevrilmişken, geçtiğimiz haftalarda Dilan Polat'ı ve avukatlarını programlarında ağırlayan Müge ve Gülşen'den de birtakım açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Hatırlarsanız Dilan Polat, geçtiğimiz haftalarda Müge ve Gülşen’in konuğu olmuş ve programda tartışma yaratan açıklamalara imza atmıştı.

Hatırlarsanız Dilan Polat, geçtiğimiz haftalarda Müge ve Gülşen'in konuğu olmuş ve programda tartışma yaratan açıklamalara imza atmıştı.

“Üzerindeki kombinin 350 bin TL” olduğunu söyleyen Dilan Polat, “Bazen bir AVM’de günlük 750 bin TL harcıyorum, her ay 1 milyon TL yardım dağıtıyorum.” sözleriyle dikkatleri üzerine çekmişti.

"Üzerindeki kombinin 350 bin TL" olduğunu söyleyen Dilan Polat, "Bazen bir AVM'de günlük 750 bin TL harcıyorum, her ay 1 milyon TL yardım dağıtıyorum." sözleriyle dikkatleri üzerine çekmişti.

Kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarının ardından Dilan ve Engin Polat çiftinin avukatları da Müge ve Gülşen’in programına konuk olmuş ve soruları yanıtlamışlardı.

Kara para aklama ve vergi kaçırma iddialarının ardından Dilan ve Engin Polat çiftinin avukatları da Müge ve Gülşen'in programına konuk olmuş ve soruları yanıtlamışlardı.

Gelgelelim Müge ve Gülşen’in avukatlarını soru bombardımanına tutmasından rahatsız olan Dilan Polat, canlı yayına bağlandığı sırada Müge ve Gülşen’e tepki göstermişti.

Gelgelelim Müge ve Gülşen'in avukatlarını soru bombardımanına tutmasından rahatsız olan Dilan Polat, canlı yayına bağlandığı sırada Müge ve Gülşen'e tepki göstermişti.

“Ne olduysa sizin programa çıktıktan sonra oldu” diyen Dilan Polat, Müge ve Gülşen’i hakkında yapılan algı operasyonlarına çanak tutmakla suçlamıştı.

"Ne olduysa sizin programa çıktıktan sonra oldu" diyen Dilan Polat, Müge ve Gülşen'i hakkında yapılan algı operasyonlarına çanak tutmakla suçlamıştı.

Bu suçlamaların ardından Müge ve Gülşen de “gazetecilik mesleklerini icra ettiklerini” söylemişlerdi…

Kara Para Akladığı Söylenen Dilan Polat, Başına Gelenlerden Müge ve Gülşen'i Sorumlu Tutunca Ortalık Karıştı!

Programlarında MASAK raporunu ve gelişmeleri takip eden Müge ve Gülşen, geçtiğimiz gün İletişim Uzmanı Yelda Kırçuval’ı konuk etti.

Programlarında MASAK raporunu ve gelişmeleri takip eden Müge ve Gülşen, geçtiğimiz gün İletişim Uzmanı Yelda Kırçuval'ı konuk etti.

Dilan Polat’la ilgili konuklarına da soru yönelten Müge ve Gülşen, Polat’a yönelik sözleriyle dikkat çekti.

Dilan Polat'la ilgili konuklarına da soru yönelten Müge ve Gülşen, Polat'a yönelik sözleriyle dikkat çekti.

Müge Dağıstanlı, “Sen evini, yatak odasında yatağına kadar açtıysan; öyle bir kitle seni bırakır mı? O kitle her gün daha fazla şey isteyecek senden. Bazı insanlar takipçilerinin çokluğu kadar yaşıyorlar. Kartvizit. Bak, benimki bu kadar. Bazı hesaplara bir giriyorsun, yarısı Çin, Taylan.” sözleriyle dikkat çekti.

Müge Dağıstanlı, "Sen evini, yatak odasında yatağına kadar açtıysan; öyle bir kitle seni bırakır mı? O kitle her gün daha fazla şey isteyecek senden. Bazı insanlar takipçilerinin çokluğu kadar yaşıyorlar. Kartvizit. Bak, benimki bu kadar. Bazı hesaplara bir giriyorsun, yarısı Çin, Taylan." sözleriyle dikkat çekti.

Tabii bu sözler sadece Dilan Polat’a yönelik değildi, genel bir değerlendirmeydi aslında…

Başa dön tuşu