Magazin

Müzik dünyasının merakla beklediği yılın en güçlü isim ve projelerinin belirlendiği PowerTürk Müzik Ödülleri gerçekleştirildi.

Yılın en dikkat çeken projeleri ve isimlerinin yarıştığı PowerTürk Müzik Ödülleri, unutulmaz bir şovla sahiplerini buldu. Müzik severlerin oylarıyla belirlenen Türkiye’nin en güçlü isimlerine toplam 10 kategoride ödül ve bir de Hayat Boyu Başarı Ödülü verildi. Bu sene yenilikçi ve teknolojik bir yaklaşımla PowerTürk Müzik Ödülleri sanatçılara NFT olarak da verildi. Türkiye’de ilk kez sanatçılara NFT olarak takdim edilen ödül, başarılarını ölümsüzleştirdi.

Türk Pop Müziği’nin ünlü isimlerinin konuşmalarıyla duygusal ve renkli anlar yaşanan PowerTürk Müzik Ödülleri’ne Nükhet Duru, Hadise, Can Bonomo ve Demet Evgar, Emir Can İğrek, Madrigal, Deeperise adıyla bilinen DJ Mesut Yılmaz, Jabbar, Batuhan Kordel, Cemal Can Canseven katıldı. Ödül töreninde, En Güçlü Erkek Şarkıcı ve Martılar ile En Güçlü Şarkı ödüllerini alan Edis ise albüm çalışmalarından ötürü Amerika’da olması sebebiyle geceye çok özel bir videoyla katıldı haber:murat tamay

Başa dön tuşu