EkonomiGüncel HaberMagazin

Profesyonel güzelliğin geleceğini konuştular

Saça ve profesyonel güzelliğe dair her şey: Hairtopia! L’Oréal Professionnel’den senenin en büyük etkinliği: Hairtopia. Saç. Gelecek. Teknoloji. Moda. Tasarım.

Profesyoneller tarafından profesyoneller için yaratılan saç markası L’Oréal Professionnel, sektörün ve kuaförlük mesleğinin geleceğini şekillendiren en büyük buluşmalardan birine imza attı! Profesyonel iş ortakları 400’den fazla kuaför katılımcıya ev sahipliği yapan bu etkinlik Volkswagen Arena’da gerçekleşti.

Sunuculuğunu Burcu Esmersoy’un üstlendiği ve gün boyu süren etkinlikte ilham verici konuşmacılar, canlı saç uygulamaları, göz kamaştıran bir Sudi Etuz for L’Oréal Professionnel moda showu katılımcılarla buluştu!

Etkinlikte öne çıkan oturumlarından biri “Profesyonel Güzelliğin Geleceğini Şekillendirmek” isimli paneldi. Gazeteci Ayşe Arman’ın moderatörlüğünü üstlendiği panelde, L’Oréal Profesyonel Ürünler Genel Müdürü Volkan Yıldız ve Kuaförler Derneği Başkan Yardımcısı Emrah Kemendi L’Oréal Profesyonel Ürünler Divizyonu’nun sektörü geliştirmek için imza attığı projelerden,  saç ve yeni tüketici trendlerinden bahsetti.

Başa dön tuşu