Magazin

ÜNLÜLERİN MODA KUMAŞÇI CAFER ANDIÇ’A BİR ÖDÜLDE ALTIN ZİRVE ÖDÜLLERİ GECE’SİNDEN GELDİ.

Cafer Andıç’a bu gece’de Yılın en iyi Ünlülerin Moda Kumaş’çısı ödülü verildi.Ödül töreni Sudatur isimli boğazın en büyük 3 katlı teknesinde bebek’ten kalkarak Boğazın ortasında yapıldı.
Gece iş,cemiyet,sanat camiasının ünlü isimlerinin katılımıyla çok renkli geçti.Teknede ödüller öncesi 3 ayrı modacınında ürünleri mankenler eşliğinde defileyle sergilendi.

Yurt dışına açıldı
Ünlü kumaşçı Cafer Andıç birçok ünlüye kumaş ve moda tasarımları konusunda destek veriyor… Nişantaşı’ndaki mekânında birçok ünlü ismi ağırlayan Cafer Andıç; yurt dışında da Fransa ve İtalya başta olmak üzere Rusya; Dubai; Kuveyt; Yunanistan; Bulgaristan; Romanya; Arnavutluk; Sırbistan; Hırvatistan gibi ülkelerle çalışıyor….
Modaya da el atan ve birçok defilede yer alan sevilen sosyete kumaşçısı Cafer Andıç; perakende olarak da Sarıyer; Arnavutköy ve Tuzla’da hizmet veriyor…

 


Cafer Andıç’ın birçok ödülü bulunuyor….

CAFER ANDIÇ KUMAŞÇI CAFER, 28.05.2018 tarihinde bir Şahıs Firması olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası’na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kumaş Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Kumaş Perakende Ticareti (Manifatura Ürünleri Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Başa dön tuşu